Kasetony reklamowe w Warszawie

Kasetony reklamowe są jedną z najbardziej popularnych form reklamy, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej. Pozwalają na stworzenie prostego, czytelnego oraz rzucającego się w oczy przekazu, co stanowi gwarancję sukcesu i zapewnia rozpoznawalność marki. Tego typu kasetony charakteryzują się uniwersalnością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu łatwo można je wkomponować w elewację budynku, otoczenie oraz wnętrze firmy czy punktu usługowego lub sklepu.

Kaseton reklamowy jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, a dzięki użyciu energooszczędnych technologii oświetlenia LED jest także tani w użytkowaniu. Podświetlenie zapewnia również ciągłą widoczność niezależnie od godziny czy pory roku.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Kasetony z podświetleniem LED
  • Kasetony z licem frezowanym
  • Kasetony z licem winylowym

W zależności od wizji klienta oraz jego indywidualnych preferencji, wybieramy odpowiedni rodzaj kasetonu reklamowego, by w pełni oddać charakter firmy i uzyskać wymarzony efekt. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju projektów, wierząc, iż nie ma zleceń niemożliwych. Każda nasza realizacja tworzona jest z pasją, a także pełnym profesjonalizmem i precyzją. Dokonujemy montażu tworzonych przez nas reklam, jak również produktów konkurencji.

GMCREATE studio reklamy
ul. Kolista 14
03-664 Warszawa